Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/4/2018

B2B Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι F2F πωλήσεις;
Έχεις σχετική εμπειρία και προτιμάς να είσαι εκτός γραφείου και να μιλάς με πελάτες;
Εάν ναι και πιστεύεις στον εαυτό σου,τότε έχουμε την κατάλληλη θέση για εσένα!

Περιγραφή Θέσης:
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο κομμάτι των τηλεπικοινωνιών, αναζητά να καλύψει τη θέση του B2B Πωλητή για την περιοχή της Πάτρας.

Αρμοδιότητες:
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένα καταστήματα και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρείας σε συγκεκριμένες περιοχές της Πάτρας.

Πιο συγκεκριμένα:
• Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
• Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
• Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
• Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιτυχημένη προϋπηρεσία στις πωλήσεις Β2Β τουλάχιστον 1-2 χρόνια.
• Εξωστρέφεια, δυναμισμός, φιλοδοξία και εργατικότητα
• Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
• Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
• Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων.

Παροχές

• Μικτός μηνιαίος μισθός: 934€
• Ανταγωνιστικό μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
• Εταιρικό αυτοκίνητο & έξοδα κίνησης
• Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
• Συνεχής προϊοντική εκπαίδευση