Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/6/2021

Βοηθός κουζίνας / Λάντζα

Εστίαση

Πόλη ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΣ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στο Olympos Hotel & Restaurant προετοιμαζόμαστε για το άνοιγμα της σεζόν που όλοι αναμένουμε με ανυπομονησία και αναζητούμε τους νέους μας συνεργάτες που θα ενισχύσουν την ομάδα μας.
Ζητείται Βοηθός κουζίνας / Λάντζα, για την καλοκαιρινή σεζόν 2023 από το εστιατόριο του Οlympos Hotel & Restaurant στον Πλαταμώνα.

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός και φροντίδα της υγιεινής της κουζίνας
  • Τακτοποίηση και καθαρισμός των σκευών της κουζίνας
  • Καθαρισμός της κουζίνας
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Προετοιμασία για κρύα κουζίνα-σαλάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Υπευθυνότητα και εντιμότητα
  • Κοινωνική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Μόνιμη συνεργασία για κάθε σεζόν