Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/02/2020

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά εκπρόσωπο τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών για την περιοχή της ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα θέσης

  • Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την εξυπηρέτηση μέσω εισερχόμενων κλήσεων με σκοπό την ακριβή ενημέρωση που διευκολύνει τη διατήρηση της πελατειακής βάσης (εταιρικών πελατών).

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
  • Άριστο επίπεδο χρήσης της ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών στην Εξυπηρέτηση πελατών
  • Πολύ καλή γνώση των προϊόντων και διαδικασιών εξυπηρέτησης
  • Ικανότητα αναγνώρισης αγοραστικών αναγκών των πελατών και πρότασης εναλλακτικών λύσεων
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου / προγραμματισμού εργασίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
Τεχνικά Προσόντα
  • Συστήματα διαχείρισης πελατειακής βάσης
  • Άριστη γνώση/χρήση H/Y

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός, Bonus
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης (5μερη, 8ωρη)
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Συνεχής εκπαίδευση