Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/07/2019

Εκπρόσωπος Πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Τυποργάνωση Α.Β.Ε.Ε, εταιρεία με πολυετή παρουσία και πείρα στον χώρο της έντυπης επικοινωνίας και των γραφικών τεχνών, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά να στελεχώσει την θέση :

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  • Ενδυνάμωση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Θετικών & Οικονομικών επιστημών
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Θετική ενέργεια & διάθεση
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)

Επιθυμητά προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία 1-2 ετών στον χώρο των πωλήσεων επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  •  Ηλικία έως 35 ετών

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση στα προϊόντα της εταιρείας και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης