Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/10/2022

3D JEWELRY DESIGNER

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Περιγραφή

ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ – 3D DESIGNER
Είσαι δημιουργικός/ή; Αγαπάς το 3D σχεδιασμό;! Αναζητάς ευκαιρίες καριέρας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον με δυνατότητες προσωπικής εξέλιξης; Στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της Δημιουργικής ομάδα της Gini

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ ή ανάλογης ιδιωτικής σχολής
• Άριστη γνώση Photoshop, Autocad, Rhino 3D, Illustrator
• Επαφή με τη μόδα και καλλιτεχνικό background
• Καλή γνώση αγγλικών
• Θετική διάθεση, ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική προσέγγιση

Αρμοδιότητες:

• Σχεδιασμός 3D μοντέλων σε δαχτυλίδια, βραχιόλια, pendants και άλλα εποχιακά προϊόντα και αξεσουάρ
• Export σχεδιαστικών αρχείων με βάση τις τεχνικές προδιαγραφές που ορίζουν τα εργοστάσια
• Επικοινωνία και διαρκής συνεργασία με τον Marketing Manager για ερμηνεία της στρατηγικής σχεδίασης για όλες τις κατηγορίες των προϊόντων

Παροχές

Προσφέρεται ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων.