Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/10/2022

Τεχνικός Αυτοκινήτων Volvo (Personal Service Technician)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

 εταιρεία μας δραστηριοποιείται στις πωλήσεις κι ενοικιάσεις αυτοκινήτων σε Θεσσαλονίκη, Λάρισα, Βόλο και Σκιάθο. Εδώ και 20 έτη, όραμά μας παραμένει να επιτυγχάνουμε σταθερή, μακροχρόνια ανάπτυξη επενδύοντας στην εκπαίδευση των ανθρώπων μας και παρέχοντας προϊόντα και υπηρεσίες ανώτερης ποιότητας.

Προσανατολισμένοι στην άρτια εξυπηρέτηση, στη διαρκή εκπαίδευση και στην καινοτομία, οραματιζόμαστε να δημιουργούμε διαρκώς αξία στον άνθρωπο και την κοινωνία βελτιώνοντας τη μετακίνηση με τεχνολογικά σύγχρονα, ασφαλή, φιλικά προς το περιβάλλον αυτοκίνητα.

Για το κατάστημά μας στο 16ο χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών (BMW-MINI, VOLVO), αναζητούμε:

Τεχνικό Αυτοκινήτων Volvo

(Personal Service Technician)

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υποδοχή & εξυπηρέτηση πελατών
  • Προγραμματισμός ραντεβού οχημάτων
  • Έλεγχος βιβλιογραφίας και τεχνικών ενεργειών
  • Διενέργεια τακτικών συντηρήσεων και επισκευών
  • Τιμολόγηση, επεξήγηση εργασιών & παράδοση αυτοκινήτου
  • Προώθηση ανταλλακτικών και αξεσουάρ
  • Τήρηση απαιτήσεων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Τεχνίτη Οχημάτων / Μηχανοτρονικού
  • Παρατηρητικότητα, ακρίβεια, μεθοδικότητα
  • Εργασιακό ήθος, πάθος για διάκριση & θετική διάθεση
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος

Παροχές

  • Ευχάριστο, σύγχρονο και προσεγμένο περιβάλλον εργασίας
  • Πιστοποίηση της μάρκας
  • Διαρκής ανάπτυξη και εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο