Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/04/2019

Πωλητής-τρια χονδρικής (εμπόριο ένδυσης - υπόδησης)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο της ένδυσης & υπόδησης, ενδιαφέρεται να προσλάβει Εξωτερικός-ή Πωλητής-τρια για τη στελέχωση του τμήματος χονδρικής.

Αρμοδιότητες:
• Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
• Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
• Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιθυμητή 2ετής προϋπηρεσία στις πωλήσεις χονδρικής
• Κατοχή διπλώματος οδήγησης Β' κατηγορίας
• Γνώση Αγγλικών
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Προσωπικά στοιχεία :

• Επικοινωνιακές ικανότητες και εξωστρεφής χαρακτήρας
• Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
• Φιλοδοξία για την επίτευξη στόχων
• Γνώση των τάσεων και πάθος για το χώρο της μόδας
• Ευγενική παρουσία και επαγγελματική εμφάνιση
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες)

Παροχές

• Μόνιμη απασχόληση
• Πλήρης ασφάλιση
• Κινητό και tablet
• Έξοδα μετακίνησης
• Αυτοκίνητο (κατά τη διάρκεια του ωραρίου εργασίας)