Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/6/2021

Πολιτικός Μηχανικός ή Αρχιτέκτονας ή Δομικών έργων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είμαστε Τεχνικό Γραφείο με έδρα την Παιανία Αττικής. Ασχολούμαστε με την έκδοση οικοδομικών αδειών, ανακαινίσεις, την τακτοποίηση αυθαιρεσιών, ενεργειακές μελέτες και «Εξοικονομώ» Αναζητούμε ένα ακόμα μηχανικό (Αρχιτέκτονα, Πολιτικό, Δομικών έργων) να έρθει στην ομάδα μας με σχέση μερικούς ή πλήρους απασχόλησης στο γραφείο μας.

Αρμοδιότητες

  • Έκδοση οικοδομικών αδειών
  • Τακτοποίηση αυθαιρέτων
  • Έκδοση αδειών μικρής κλίμακας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Είστε αρχιτέκτονας, πολιτικός μηχανικός ή πολιτικός μηχανικός δομικών έργων
  • Έχετε εμπειρία στην έκδοση οικοδομικών αδειών, στην νομοθεσία αυθαιρέτων και στον ΝΟΚ/ΓΟΚ
  • Έχετε πολύ καλή γνώση Autocad
  • Eπιθυμητή η γνώση και άλλων σχεδιαστικών προγραμμάτων πχ Revit
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου

Παροχές

  • Άνετο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθός και ασφάλιση