Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/5/2016

Τηλεφωνική Υποστήριξη Πωλήσεων Online Καταστήματος Cyta

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Με περισσότερα από 3 χρόνια διαδικτυακής παρουσίας, η εταιρεία μας είναι πλέον το μεγαλύτερο online κατάστημα Cyta με αποκλειστική διάθεση προσφορών και προϊόντων. Στην εταιρία μας εφαρμόζουμε τις πλέον βέλτιστες και αποτελεσματικές πρακτικές προώθησης και πωλήσεων με υψηλή απόδοση και δυναμικό χαρακτήρα, δίνοντας έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη. Οι πωλήσεις μας εκτελούνται αποκλειστικά μέσω της ιστοσελίδας μας, δημιουργώντας ένα μοναδικό περιβάλλον εργασίας.

Περιγραφή Θέσης

Το αντικείμενο απασχόλησης θα είναι η τηλεφωνική διαχείριση πωλήσεων εισερχόμενων από την ιστοσελίδα μας, η διαχείριση αιτημάτων click2call, η υποστήριξη πωλήσεων (after sales) και η τηλεφωνική υποστήριξη πελατών για προϊόντα και υπηρεσίες Σταθερής Τηλεφωνίας, Internet και Κινητής.

Ωράριο - Πλήρης Απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

- Τουλάχιστον 1 χρόνο προϋπηρεσία στην προώθηση πωλήσεων από call center ή κατάστημα υπηρεσιών Σταθερής, Κινητής & Interntet

- Απολυτήριο Λυκείου

- Άνεση στην επικοινωνία και άριστη χρήση του προφορικού λόγου

- Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

- Γνώση Η/Υ

- Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

- Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

- Διαπραγματευτικές ικανότητες

- Ομαδικό Πνεύμα και ικανότητα παραγωγικής συνεργασίας σε ομάδα

Παροχές

Παροχές

- Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφάλιση, ανεξαρτήτως πωλήσεων, άνω του Βασικού

- Μηνιαίο Bonus 30% επί του σταθερού βάσει επίτευξης στόχου

- Ευέλικτο ωράριο εργασίας

- Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης

- Εύκολη πρόσβαση από μετρό (150μ.)

- Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας σε μικρές ομάδες ατόμων υψηλής δυναμικότητας

- Πρωτοποριακές μεθόδους επίτευξης πωλήσεων σε online περιβάλλον

- Πρόγραμμα αξιολόγησης και επιβράβευσης