Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/2/2023

Γραφίστας - Γραφίστρια / Motion Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Διαφημιστική εταιρεία με έδρα στην Θεσσαλονίκη και εξειδίκευση στα digital media αναζητά Γραφίστα - Γραφίστρια / Motion Designer για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Δημιουργία εικαστικών για Social Media / e-shop / newsletter / digital campaigns
  • Σχεδίαση motion γραφικών για Social Media
  • Συνεργασία με τα departments της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση Adobe Creative Suite (AfterEffects, Premiere, Photoshop, Illustrator)
  • Δημιουργικότητα και διάθεση για εξέλιξη και ανάπτυξη
  • Εμπειρία στη δημιουργία περιεχόμενου Social Media
  • Ικανότητα να εργάζεται κάτω από συγκεκριμένα χρονοδιαγράμματα και πίεση
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών projects με συνέπεια
  • Πάθος για εργασία, ομαδικό πνεύμα
  • Γρήγορη προσαρμογή σε αλλαγές
  • Διάθεση για εξέλιξη

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Μηνιαίος σταθερός μισθός + Bonus απόδοσης
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Δυνατότητα εξέλιξης