Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2019

Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων / Back Office

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Convex S.A.,βιομηχανια παραγωγής και σχεδίασης μεταλλικών εξαρτημάτων, αναζητεί

Κύριες αρμοδιότητες:

  1. Υποστήριξη ομάδας πωλησέων/back office support
  2. Διαχείριση υπάρχων πελατών και νέων(απο εκθεσεις,κτλ)
  3. Οργάνωση ταξιδιών για τους πωλητές
  4. Βελτίωση πωλήσεων
  5. Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρίας
  6. Προετοιμασία διάφορων reports

Απαραίτητα Προσόντα

• Διετής τουλάχιστον εμπειρία σε παρόμοια θέση  θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
• Δυνατότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας (άριστη γνώση) στην αγγλική γλώσσα
• Συνέπεια στην τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και τη διαχείριση πολλαπλών καθηκόντων
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των εφαρμογών MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
• Η κατοχή ECDL certificate θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο περιβάλλον