Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/2/2020

Εκπρόσωπος Πωλήσεων B2B Καρδίτσα

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΡΔΙΤΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ως Εκπρόσωπος Πωλήσεων B2B ανήκοντας στο δίκτυο συνεργατών της Wind στην Καρδίτσα;

Έχεις άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πάθος για την επίτευξη στόχων; Θα ήθελες να εξελιχθείς στο χώρο των πωλήσεων και να αναπτυχθείς επαγγελματικά;

Εάν σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες τηλεπικοινωνιών και να κάνεις τη διαφορά στο χώρο των πωλήσεων, τότε έχουμε την κατάλληλη θέση για εσένα.

Επομένως, κάνε την αίτησή σου τώρα!

Τα καθήκοντα της θέσης του Εκπροσώπου Πωλήσεων B2B στην Wind θα είναι:

  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων των εταιρικών πελατών εντός φυσικού καταστήματος συνεργάτη της Wind
  • Ανάπτυξη πελατολογίου μέσω προγραμματισμού συναντήσεων και παρουσίασης των υπηρεσιών της εταιρείας στο χώρο των πελατών
  • Πρόταση εξατομικευμένων λύσεων προς τους επαγγελματίες και παρακολούθηση των συμφωνιών
  • Επίτευξη πωλήσεων των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Αναφορά και συνεχής επικοινωνία με την εταιρεία για την βέλτιστη εξυπηρέτηση του δυνητικού και υπάρχοντος πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Εκπροσώπου Πωλήσεων B2B στην Wind θα διαθέτει:
  • Προϋπηρεσία σε εξωτερικές πωλήσεις προϊόντων ή υπηρεσιών
  • Οργανωτικές δεξιότητες, συνέπεια και επαγγελματισμό
  • Επικοινωνιακό, εξωστρεφή και δυναμικό χαρακτήρα
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων και όρεξη για εξέλιξη στο χώρο των πωλήσεων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

Η εταιρία παρέχει στον Εκπρόσωπο Πωλήσεων B2B στην Wind τα παρακάτω:
  • Σταθερό μισθό
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση & δυνατότητα εξέλιξης
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Εκπροσώπου Πωλήσεων B2B στην Wind, μπορείς να επικοινωνήσεις με την Έλενα Βασιλείου στο 2310 414731.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.