Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/04/2019

Εκπρόσωποι Τεχνικής Υποστήριξης (8ωρη απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις και είσαι λάτρης της τεχνολογίας;
Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει να δίνεις λύσεις;
Στείλε μας το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά νέους υποψήφιους ως Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών.

Ωράριο Απασχόλησης:
- Πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση με 2 ρεπό ανά εβδομάδα. Κυλιόμενο ωράριο με εναλλαγή βαρδιών.

Τόπος Απασχόλησης:
- Στα γραφεία γνωστής εταιρείας τηλεπικοινωνιών με ευχάριστο κλίμα και πολύ σύγχρονες εγκαταστάσεις, στα Νότια Προάστια. Υπάρχει εταιρικό πούλμαν για τη μεταφορά εργαζομένων από σταθμό μετρό.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με άμεσο σκοπό την παροχή τεχνικής υποστήριξης σε υπηρεσίες σταθερής & internet
  • Καταχώρηση των σχετικών δεδομένων και αιτημάτων εντός του συστήματος CRM
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε σχετικό αντικείμενο
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πολύ καλή εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Προϋπηρεσία σε θέσεις τηλεφωνικού κέντρου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της ManpowerGroup
  • Ανταγωνιστικό Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση & ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ομάδα