Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2019

Γραμματέας Διοίκησης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Eταιρία παροχής φωτογραφικών υπηρεσιών με έδρα την ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζητά να προσλάβει άτομο έως 35 ετών, για να καλύψει την θέση της Γραμματείας Διοίκησης

Οι αρμοδιότητες των υποψηφίων θα είναι η εξής:
  • Πλήρη γνώση όλων των τομέων της επιχείρησης και των λειτουργιών της.
  • Καθημερινή συνεργασία με τον General Manager της επιχείρησης για την υλοποίηση λειτουργικών θεμάτων .
  • Άσκηση διοικητικών καθηκόντων , παρακολούθηση και επίλυση εκκρεμοτήτων σύμφωνα με τις υποδείξεις της Διοίκησης .
  • Συνεργασία με τους υπαλλήλους της επιχείρησης με σκοπό την επίτευξη της εύρυθμης λειτουργίας της.
  • Διαχείριση μηνυμάτων στα social media .
  • Σημείο Επαφής με συνεργάτες
  • Οργάνωση και υποστήριξη εκδηλώσεων όπως σεμινάρια , συμμετοχή σε εκθέσεις κ.α

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή και σχολής Γραμματέων ή πιστοποίηση ως γραμματέας διοίκησης .
  • Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση υποστήριξης στελεχών , διοικητικών λειτουργιών και οργάνωσης επιχειρήσεων .
  • Άριστη γνώση χειρισμού εμπορικών προγραμμάτων , CRM/ERP, MS Office, e-mail client, Internet.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Λογιστικής θα εκτιμηθούν.
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών , επίλυσης προβλημάτων και εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.

Παροχές

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus
  • Ασφάλιση