Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Καμαριέρες / Καθαρίστριες

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία
Απασχόληση: Πλήρης
Χώρα: Κύπρος
Περιοχή: ΛΑΡΝΑΚΑ - ΛΕΜΕΣΟΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η Mavromatis Employment Bureau Ltd. για λογαριασμό πελατών της πολυτελών ξενοδοχείων 5 και 4 αστέρων σε Λάρνακα και Λεμεσό αναζητά Καμαριέρες / Καθαρίστριες με διάθεση για εργασία κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής σεζόν 2020. (Περίοδος εργασίας Απρίλιος – τέλη Οκτώβρη/Νοέμβρη).

Αρμοδιότητες:
  • Εκτέλεση ποικίλων δραστηριοτήτων που αφορούν την καθαριότητα των χώρων του ξενοδοχείου, όπως σκούπισμα, σφουγγάρισμα, ξεσκόνισμα και τακτοποίηση
  • Εξασφάλιση της εφαρμογής των προτύπων σε όλα τα δωμάτια
  • Προστασία του εξοπλισμού και επιθεώρησή τους
  • Ενημέρωση προϊσταμένων για οποιαδήποτε ζημιά, έλλειμμα ή διαταραχή
  • Διαχείριση παραπόνων / αιτημάτων από πελάτες στο πλαίσιο του επαγγελματισμού
  • Έλεγχος αποθεμάτων και αντικατάσταση όταν προβλέπεται
  • Διατήρηση των κανόνων που αφορούν την υγεία και την ασφάλεια και γνώση των πρακτικών της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πελατοκεντρική και φιλική στάση
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Γρήγορη και αποτελεσματική εργασία
  • Γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλωσσάς (βασικό επίπεδο)

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Κοινωνική ασφάλιση και Ένσημα
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη
  • Διαμονή και Σίτιση
  • 6ήμερη Απασχόληση
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους με συνημμένη μια πρόσφατη φωτογραφία τους.