Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/01/2021

Υπεύθυνος Προώθησης Προγραμμάτων Ενέργειας (Εργασία από το Σπίτι)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εργασία από το σπίτι
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εάν σου αρέσει η επικοινωνία και έχεις πάθος με την προώθηση προϊόντων και την εξυπηρέτηση πελατών, εάν θέλεις να εργαστείς από την άνεση του σπιτιού σου, εάν εργάζεσαι p/t και θέλεις να συμπληρώσεις το εισόδημά σου, εάν θέλεις να ορίζεις εσύ τις ώρες εργασίας σου, και όλα αυτά σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες ενέργειας όπου θα έχεις συνεχή εκπαίδευση, υποστήριξη, ανάπτυξη και ασφάλεια, τότε περιμένουμε την αίτησή σου για τη Θέση Υπεύθυνος Προώθησης Προγραμμάτων Ενέργειας!

Αρμοδιότητες & καθήκοντα:

  • Διαχείριση εξερχόμενων και εισερχόμενων κλήσεων πελατών
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών μέσω στοχευμένων ερωτήσεων
  • Πρόταση ολοκληρωμένων λύσεων προς πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εστίαση στο αποτέλεσμα
Εμπειρία και γνώσεις:
  • Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις και στις τηλεφωνικές πωλήσεις, επιθυμητή
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, απαραίτητη
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών

Παροχές

  • Πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερός Μισθός
  • Επιλογή 8ωρου ή 6ωρου ή 4ωρου, ανάλογα της διαθεσιμότητάς σου
  • Extra ιδιωτική ασφάλιση
  • Διατακτικές Γεύματος
  • Bonus επίτευξης στόχου
  • Συνεχής εκπαίδευση, προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη, και υποστήριξη
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης εντός της εταιρίας