Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/12/2019

Σχεδιαστής - Σχεδιάστρια αθλητικών ενδυμάτων

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Σχεδιαστής - Σχεδιάστρια σε κατασκευαστική εταιρεία παραγωγής αθλητικών ενδυμάτων με έδρα στο Πολύκαστρο.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Παρακολούθηση εξέλιξης της παραγωγικής διαδικασίας
  • Παρακολούθηση δειγμάτων σχεδιαστικά και ποιοτικά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Corel Draw καθώς και Word, Excel, Outlook και Power Point
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογο τμήμα σχεδιασμού ενδυμάτων
  • Δυνατότητα ανταπόκρισης σε ένα δυναμικό αλλά απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα, ευγένεια, ευστροφία, εργατικότητα

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης