Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2021

Administrative Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Value Services, εταιρία που δραστηριοποιείται στην ανάπτυξη δικτύων συνεργαζόμενων επιχειρήσεων για λογαριασμό μεγάλων πελατών και πρότυπων κέντρων εξυπηρέτησης πελατών σε πανελλαδικό επίπεδο, αναζητά:

Η θέση είναι σημαντική για την εύρυθμη λειτουργία της εταιρίας και αποτελεί το βασικό σημείο επαφής για εσωτερικούς και εξωτερικούς συνεργάτες.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος και συντονισμός όλων των υποστηρικτικών εργασιών της εταιρίας
  • Τηλεφωνική και ηλεκτρονική εξυπηρέτηση
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων
  • Καταχώρηση και ενημέρωση πληροφοριών στο σύστημα διαχείρισης πελατών της εταιρίας
  • Διαχείριση της επικοινωνίας με πελάτες και συνεργάτες σχετικά με την εξέλιξη των projects (καταγραφή request , follow up , κ.α) και ενημέρωση των εσωτερικών συνεργατών για το status
  • Τήρηση αρχείου (φυσικού και ηλεκτρονικού) της εταιρίας
  • Σύνταξη και παρουσίαση τακτικών report
  • Τήρηση εσωτερικών διαδικασιών και προτύπων

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες / Ικανότητες / Προσόντα / Γνώσεις
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής , Οικονομικής ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office (Word , Excel , Power Point)
  • Άριστη γνώση (γραπτή και προφορική) της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας
  • Καλές οργανωτικές δεξιότητες με δυνατότητα ταυτόχρονης εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών
  • Εξαιρετικές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και αξιολόγησης της προτεραιότητας εργασιών
  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα , θετική σκέψη και διάθεση
  • Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας
  • Φιλοδοξία εξέλιξης
Εργασιακή Εμπειρία
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως Administrative Assistant , διοικητικός βοηθός γραφείου ή σε θέση γραμματείας τουλάχιστον για 2 χρόνια
  • Η προϋπηρεσία σε εταιρία ανάπτυξης δικτύων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Επιβράβευση βάσει ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα κατά τον χειρισμό των Προσωπικών και Επαγγελματικών δεδομένων.