Είσοδος
26/09/2022

Γραμματέας Υποστήριξης Διεύθυνσης (Personal Assistant)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία ξύλινων κατασκευών με έδρα στη Σίνδο Θεσσαλονίκης, ζητά να προσλάβει γραμματέα υποστήριξης διεύθυνσης (Personal Assistant).

Καθήκοντα:
Υποδοχή εισερχομένων κλήσεων από προμηθευτές, πελάτες και συνεργάτες

Εξερχόμενες κλήσεις σε προμηθευτές και πελάτες με σκοπό την διευθέτηση λεπτομερειών
Κατάρτιση αναφορών για την διεύθυνση

Καταγραφή ημερήσιων δραστηριοτήτων για την οργάνωση του χρόνου και την αποτελεσματικότητα
Μετάφραση κειμένων και αποστολή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας σε πελάτες ή προμηθευτές
Επίβλεψη οργανωτικού πλάνου και εντολών διεύθυνσης στο σύνολο της λειτουργίας της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

Άνεση επικοινωνίας στον γραπτό και προφορικό λόγο
Εχεμύθεια και αξιοπιστία
Οργανωτική ικανότητα και αυτοπειθαρχία
Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
Άριστη γνώση Microsoft Office-Outlook.
Λογιστικές γνώσεις θα εκτιμηθούν
Άριστη γνώση αγγλικών (άλλες ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν)
Επιθυμητή η προηγούμενη χρήση εμπορικών προγραμμάτων και ειδικά ERP
Κάτοχος διπλώματος οδήγησης β κατηγορίας -ΙΧ

Παροχές

Σταθερός μισθός με δυνατότητες εξέλιξης.
Άριστο περιβάλον εργασίας.
Εξειδικευμένη εκπαίδευση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.