Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/1/2022

Yπάλληλος Γραφείου για εταιρεία διεθνών μεταφορών & logistics

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ξένος όμιλος διεθνών οδικών ναυτιλιακών και συνδυασμένων μεταφορών και logistics αναζητά Υπάλληλο Γραφείου στη Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα:

  • Back Οffice
  • Έλεγχος, καταχώρηση και ηλεκτρονική αρχειοθέτηση παραστατικών μεταφορών για λογαριασμό του κεντρικού καταστήματος στο εξωτερικό.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση στον κλάδο των διεθνών μεταφορών
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνωση των Γερμανικών θα συνεκτιμηθεί

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα και μεθοδικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Κριτική σκέψη και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προθεσμιών
  • Ήθος και συνέπεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εργασιακό περιβάλλον στο κέντρο της πόλης