Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/07/2017

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων - Γεωπόνος (Κωδ.θέσης 722/73655)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο των γεωργικών εφοδίων, αναζητά ένα δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπεύθυνος/ η Πωλήσεων - Γεωπόνος

(Έδρα Πελοπόννησος)

Περιγραφή Θέσης

·      Πώληση γεωργικών φαρμάκων, λιπασμάτων και πολλαπλασιαστικού υλικού

·      Εύρεση νέου πελατολογίου

·      Διαχείριση υπάρχοντος πελατολογίου

·      Σύνταξη προσφορών

·      Χαρτογράφηση της αγοράς και ανάλυση αναγκών των πελατών

·      Διαχείριση εισπράξεων

Απαραίτητα Προσόντα

·      Πτυχίο ΑΕΙ Γεωπονίας /ΤΕΙ Φυτικής Παραγωγής

·      Προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε πωλήσεις σε αντίστοιχη θέση

·      Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε προφορική και γραπτή επικοινωνία

·      Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης και ευελιξίας

·      Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων σε συνθήκες πίεσης

·      Δυνατότητα ταξιδίων

Παροχές

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό, tablet και bonus επίτευξης στόχων

·      Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας