Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/12/2019

Υπάλληλοι Καταστημάτων - Εποχική Απασχόληση

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διαθέτεις όρεξη, ευγένεια και χαμόγελο;
Θέλεις να γίνεις μέλος της Νο1 παγκόσμιας αλυσίδας καταστημάτων μόδας;

Στείλε μας το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο της μόδας, αναζητά Υπαλλήλους Καταστήματος για το κατάστημά της στα Χανιά για την περίοδο των Χριστουγέννων.

Περίοδος απασχόλησης: Εορταστική περίοδος Χριστουγέννων (Δεκέμβριος-Ιανουάριος)
Ώρες απασχόλησης: Part time απασχόληση με δυνατότητα εργασίας επιπλέον ωρών
Ωράριο Εργασίας: ωράριο λειτουργίας καταστημάτων, με βάρδιες
Τόπος Εργασίας: Χανιά (κέντρο)

Καθήκοντα θέσης
  • Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση εμπορευμάτων και διατήρηση τάξης και καθαριότητας στο κατάστημα
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
  • Ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον