Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/11/2022

Στέλεχος Μισθοδοσίας

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Λογιστική εταιρεία  με έδρα στην Θεσσαλονίκη ζητά Υπεύθυνο Μισθοδοσίας.

Αρμοδιότητες

  • Υπολογισμός και έκδοση. (προσλήψεις, αποχωρήσεις, απολύσεις, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων κ.τ.λ.)
  • Διαχείριση αδειών, ασθενειών, υπερωριών και προσθέτων αμοιβών εργαζομένων.
  • Σύνταξη μισθοδοτικών καταστάσεων
  • Σύνταξη καταστάσεων απόδοσης φορών και ασφαλιστικών εισφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στα οικονομικά
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη επικοινωνία και ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα και εχεμύθεια

Παροχές

  • Αρχικός μισθός 1200€ και δυνατότητα προσαρμογής ανάλογα της προϋπηρεσίας και αποδοτικότητας.
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Επιχειρηματικό πλάνο ανάπτυξης, με σκοπό την ανάθεση νέων καθηκόντων σε συνδυασμό την αύξηση αποδοχών