Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2023

Μπουφετζής/Barista

Εστίαση

Πόλη ΚΑΛΥΒΙΑ ΘΟΡΙΚΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λπ., αναζητά για κατάστημά της στα Καλύβια Θορικού:

Μπουφετζή/Barista

Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την παρασκευή & πώληση των ροφημάτων/προϊόντων, διαχείριση ταμείου, εξυπηρέτηση πελατών, συνεισφέροντας στην εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

• Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια
• Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Πλήρη απασχόληση & σταθερό ωράριο
• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης