Υπάλληλος γραφείου για εξυπηρέτηση και διαχείριση ραντεβού κάρτας υγείας

Κατηγορία: Τηλεφωνικές Υπηρεσίες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Όμιλος εταιρειών ζητά για την  Πανελλήνια Κάρτα Υγείας άτομα για θέση γραφείου προκειμένου να στελεχώσει το τμήμα εξυπηρέτησης και διαχείρισης ραντεβού παρόχων υγείας.

Αρμοδιότητες

  •  Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες
  •  Διαχείριση αιτημάτων και προώθηση αυτών στους συμβεβλημένους παρόχους υγείας
  •  Συντονισμός επικοινωνίας μεταξύ μελών

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  •  Γνώση αγγλικών και χρήση Η/Υ

Παροχές

  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  •  Διαρκής συνεχόμενη εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης
  •  Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  •  Εγκυρότητα και ασφάλεια στις πληρωμές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!