Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/11/2017

Εξωτερικοί Πωλητές (HUNTERS) VODAFONE - (Φλώρινα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΦΛΩΡΙΝΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός & σου αρέσουν οι προκλήσεις;
Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις;
Θες να εργαστείς στον κλάδο των Τηλεπικοινωνιών;

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό της Vodafone, αναζητά Εξωτερικούς Πωλητές (HUNTERS) για 4ωρη απασχόληση στη Φλώρινα.

Αρμοδιότητες:
Ενημέρωση & προώθηση προϊόντων καρτοκινητής τηλεφωνίας
Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών
Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

Φιλοδοξία, επιμονή και διάθεση για εργασία
Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πειθώ
Άνεση στην προσέγγιση νέων πελατών
Επιθυμία για υπέρβαση στόχων
Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη

Παροχές

Σταθερός μηνιαίος μισθός
Bonus επίτευξης στόχων
Συνεχής εκπαίδευση στις εξελίξεις & στις τεχνικές πωλήσεων
Προοπτικές εξέλιξης