Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/8/2022

Υπάλληλος εξυπηρέτησης πελατών πρατηρίου υγρών καυσίμων

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών για το εταιρικό πρατήριο του Ομίλου στις Σέρρες.

Καθήκοντα θέσης :
  • Εφοδιασμός οχημάτων με βενζίνη, πετρέλαιο ή υγραέριο
  • Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτων και δικύκλων
  • Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών
  • Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Οργανωτικότητα και υπευθυνότητα
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
  • Προγενέστερη εμπειρία σε πρατήριο καυσίμων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης σε αορίστου
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Παροχή εκπαίδευσης και δυνατότητα εξέλιξης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον