Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/5/2022

ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΛΑΚΙΑΣ | ΡΕΘΥΜΝΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Inglobe για λογαριασμό ξενοδοχείου 4αστέρων στον ΜΥΡΘΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ
ζητά υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης  Γενικών Καθηκόντων

Περιγραφή εργασίας:

Σκοπός:
• Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων
• Να διατηρεί συνεχή συμμετοχή

Καθήκοντα:

• Να ελέγχει καθημερινά ότι όλοι οι χώροι είναι καθαροί.
• Να επικοινωνεί με το τμήμα για τις απαραίτητες εργασίες που γίνονται.
• Να εξασφαλίζει ότι τα βοηθήματα και τα υλικά για τον καθορισμένο τρόπο καθαρισμού χρησιμοποιούνται για τις κατάλληλες εργασίες και ότι κατευθύνονται και χρησιμοποιούνται οι σωστές ποσότητες.
• Να βοηθά στην απογραφή.
• Να εξασφαλίζει την ομαλή παράδοση στο προσωπικό της επόμενης βάρδιας.
• Να γνωρίζει διαδικασίες προφύλαξης πυρκαγιάς και ασφάλειας.
• Να ακολουθεί τις πολιτικές και τις διαδικασίες του ξενοδοχείου.
• Να αναλαμβάνει οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα ορίζονται από την προϊσταμένη.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Ηλικία από 20 έως 45 ετών
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Θετικός και πολύ ευγενικός
  • Επιθυμητή προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση

Παροχές

Παροχές:

  • Μισθός: 900€
  • 6 μέρες εργασίας με 1 ρεπο την εβδομάδα
  • Παρέχεται διαμονή
  • Ασφάλιση
  • Ότι προβλέπει η ελληνική νομοθεσία

Η επιχείρηση δεν παρέχει γεύματα