Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/10/2022

Πωλητής (ExVan) – Οδηγός Γ' Κατηγορίας (Αθήνα)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όταν διαλέγουμε τα υλικά μας στην Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος, επιλέγουμε ό,τι πιο αγνό και φυσικό έχει να μας προσφέρει η φύση. Το αλεύρι, το νερό, το αλάτι και το προζύμι, αυτά είναι οι κύριες πρώτες ύλες του ψωμιού μας. Το κύριο συστατικό της επιτυχίας μας ωστόσο είναι οι άνθρωποι μας και η επιλογή τους είναι για εμάς εξίσου σοβαρή υπόθεση.

Στα πλαίσια της δυναμικής μας ανάπτυξης αναζητούμε να προσλάβουμε άμεσα για το υποκατάστημά μας στην Αθήνα:
Πωλητή (ExVan) – Οδηγό Γ' Κατηγορίας Αθήνας

Περιγραφή Θέσης

  • Η έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων βάση συγκεκριμένων δρομολογίων στην περιοχή ευθύνης του
  • Η ανάπτυξη των πωλήσεων των προϊόντων της εταιρείας στο υφιστάμενο δρομολόγιο με στόχο την αύξηση των πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Εργασία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 χρόνο
  • Δίπλωμα οδήγησης Γ κατηγορίας, κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου και Π.Ε.Ι.
  • Ευελιξία και ικανότητα εργασίας με χρονικούς περιορισμούς
  • Ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ιδιωτική ασφάλιση