Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/12/2018

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης & Προώθησης Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Just Pilates Studio στο κέντρο της Αθήνας, επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών & γραμματειακής υποστήριξης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης με δυνατότητα πλήρους.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση και επικοινωνία με υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
  • Οργάνωση γραφείου (τηλέφωνα, e-mails, αλληλογραφία , συνδρομές)
  • Ενεργή συμμετοχή στο σχεδιασμό και στη εφαρμογή καμπανιών μάρκετινγκ σε ψηφιακά και έντυπα για επίτευξη επιχειρηματικών στόχων
  • Δημιουργία και εφαρμογή πλάνου επικοινωνίας με δυνητικό πελατολόγιο
  • Συμμετοχή στη Διοργάνωση εκδηλώσεων και στη διαχείριση κοινωνικών μέσων δικτύωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου στο τομέα της Διοίκηση Επιχειρήσεων / Μάρκετινγκ ή Επικοινωνία
  • Απαραίτητη εμπειρία 1 χρόνο τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση χειρισμού MS-Office, outlook, internet, social media
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες (γραπτές και προφορικές)
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου, καθορισμός προτεραιοτήτων και τήρηση προθεσμιών
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα άμεσης προσαρμογής σε ένα απαιτητικό περιβάλλον
  • Μεθοδικότητα, Εχεμύθεια και έμφαση στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων & bonus
  • Part time απασχόληση με προοπτική Full time
  • Ασφάλιση