Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2022

Χημικός διακίνησής 'Α υλών/αρωμάτων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ, ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Gamma aromatics με 35 χρόνια παρουσίας στο χώρο των αρωμάτων, αναζητά χημικό ή παρεμφερής ιδιότητας υποψήφιο για τη διεκπεραίωση διακίνησης ά υλών/αρωμάτων.

Αρμοδιότητες:
  • Προετοιμασία δειγμάτων (αρώματα), και παρουσίαση προϊόντων.
  • Ανάπτυξη και διαχείριση του δικτύου εταιρικών πελατών : R&D κ’ Marketing dpt. βιομηχανιών.
  • Προετοιμασία προτάσεων, προσφορών και υπόλοιπων απαραίτητων συνοδευτικών εγγράφων.
  • Επικοινωνία με τους προμηθευτές στην αγγλική γλώσσα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Πτυχίο Χημικού
  • Σχετική προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Συνεργάσιμος, συνεπής
  • Πρόσχαρος

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Δυνατότητα μεγάλης αύξησης του ρυθμού ανάπτυξης του πελατολογίου
  • Εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον