Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/11/2019

Πωλήτρια Β2Β (Καλλυντικά προϊόντα)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Πωλήτρια Β2Β από ελληνική εταιρεία παραγωγής κι εμπορίας πιστοποιημένων καλλυντικών προϊόντων με έδρα την Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Προετοιμασία προτάσεων, προσφορών και υπόλοιπων απαραίτητων εγγράφων για τους για υφιστάμενους και νέους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ ή Οικονομικών επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου Β΄Κατηγορίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια, ενθουσιασμός, επιμονή
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό tablet
  • Μισθός & Ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων