ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Πωλήτρια Β2Β (Καλλυντικά προϊόντα)

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Πωλήτρια Β2Β από ελληνική εταιρεία παραγωγής κι εμπορίας πιστοποιημένων καλλυντικών προϊόντων με έδρα την Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Προετοιμασία προτάσεων, προσφορών και υπόλοιπων απαραίτητων εγγράφων για τους για υφιστάμενους και νέους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ ή Οικονομικών επιθυμητό
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου Β΄Κατηγορίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια, ενθουσιασμός, επιμονή
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό tablet
  • Μισθός & Ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!