Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπάλληλος Για Αποθήκη e-Shop (Απαραίτητο μεταφορικό μέσο)

Κατηγορία: Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΘΕΡΜΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Για Αποθήκη e-Shop σε εταιρεία γυναικείων ενδυμάτων στη Θέρμη Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης

Η θέση αφορά πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση με αποδοχές ανάλογες των δυνατοτήτων, της αποδοτικότητας και της αποτελεσματικότητας του υποψηφίου. Αναζητάμε μόνιμη, πλήρη σχέση συνεργασίας με υπεύθυνους και αξιόλογους συνεργάτες.

  • Διαλογή & Συσκευασία (picking/packing)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή παραγγελίας
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου και άνω
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ή κατάστημα μόδας
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας σε επίπεδο Lower και άνω
  • Οργάνωση και επαγγελματισμός
  • Επιθυμητή γνώση ERP/WMS
  • Κατοχή αυτοκινήτου (η έδρα της εταιρίας είναι στο 16χλμ Θεσσαλονίκης – Μουδανιών)
Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους με προϋπηρεσία σε e-shop και κατοίκους πλησίον της έδρας της εταιρείας.

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός με δυνατότητες εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας