Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2021

Υπεύθυνος / η Πωλήσεων Νοσοκομειακού Τμήματος

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με μεγάλη εμπειρία και παρουσία στον χώρο του ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού με έδρα την Αθήνα, ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο / η Πωλήσεων Νοσοκομειακού Τμήματος.

Η θέση αυτή έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος και νέου πελατολογίου
  • Διαρκής ενημέρωση πελατών για τα προϊόντα της Εταιρείας και των υπηρεσιών της
  • Εμπορική ανάλυση προϊόντων, με έμφαση στην ανάλυση & σύγκριση με ανταγωνισμό
  • Επιμέλεια Διαγωνισμών προς Δημοσίου, Διαβουλεύσεων και προσφορών
  • Υλοποίηση στρατηγικής marketing και προωθητικών ενεργειών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ Μηχανικού Βιοϊατρικής Τεχνολογίας
  • Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία στο χώρο του ιατρικού εξοπλισμού και ιδιαιτέρως στον πάγιο εξοπλισμό χειρουργείων
  • Άριστη γνώση δημόσιων διαγωνισμών
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος)
  • Ευχέρεια στο MS OFFICE
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Μεθοδικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Άδεια οδήγησης
  • Για τους άνδρες υποψήφιους, εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία

Παροχές

  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκής εκπαίδευση