Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/01/2020

Μηχανικός με εμπειρία τακτοποίησης αυθαιρεσιών

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Μηχανικός με εμπειρία σε τακτοποιήσεις αυθαιρεσιών καθώς και τη διεκπεραίωση θεμάτων με Δημόσιες Υπηρεσίες

Αποστολή βιογραφικών στο email: i.oikonomou@mtc.gr

Απαραίτητα Προσόντα

Κύριες Αρμοδιότητες

· Αυτοψίες και αποτυπώσεις ακινήτων

· Γνώσεις σχεδιαστικού προγράμματος 2D (CAD)

· Γνώση συστήματος e-πολεοδομία

· Τακτοποιήσεις αυθαιρέτων βάσει Ν.4495/2017 (επαρκής γνώση της σχετικής νομοθεσίας)

· Δυνατότητα σύνταξης ενεργειακών πιστοποιητικών (ΠΕΑ)

· Δυνατότητα σύνταξης τοπογραφικών διαγραμμάτων

· Σχετικό πτυχίου: Πολιτικού Μηχανικού, Αρχιτέκτονα Μηχανικού, Αγρονόμου Τοπογράφου Μηχανικού

· Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση εργασίας

· Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος

· Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

· Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ

Επιθυμητές Δεξιότητες

· Μεθοδικότητα και ακρίβεια

· Ευελιξία και εστίαση στη λεπτομέρεια

· Συνέπεια στη τήρηση προθεσμιών

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει

· Ανταγωνιστικές αποδοχές και με βάση τα προσόντα

· Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανόδου