Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/11/2021

ERP Consultant - Σύμβουλος Μηχανογράφησης

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΝΤΕΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία πληροφορικής InTech ζητεί πτυχιούχο πληροφορικής για να εργαστεί ως Σύμβουλος Μηχανογράφησης.

Αρμοδιότητες:

• Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών και σχεδιασμός βέλτιστων μηχανογραφικών λύσεων βασισμένων στα Galaxy ERP και Pylon ERP της       Epsilon-SingularLogic.
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση των Galaxy ERP και Pylon ERP.
• Εκπαίδευση και υποστήριξη των πελατών.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για τα στοιχεία και τα βιογραφικά των υποψηφίων που θα υποβληθούν προς αξιολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Γνώσεις Εμπορικής και Οικονομικής διαχείρισης

Επιθυμητά προσόντα

• Γνώσεις Λογιστικής διαχείρισης
• Θέληση για μάθηση και διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
• Πνεύμα συνεργασίας σε ομαδική εργασία.
• Ευχέρεια επικοινωνίας με τους πελάτες.
• Υφιστάμενη τεχνογνωσία στα Galaxy + Pylon ERP θα εκτιμηθεί πρόσθετα.

Παροχές

• Μισθός 800€ - 1.200€ αναλόγως επιπέδου τεχνογνωσίας και ετοιμότητας
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Παρέχεται εκπαίδευση