Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/08/2020

Χειριστής κλαρκ στον Ασπρόπυργο

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο πελάτης μας εταιρία Logistics με έδρα στον Ασπρόπυργο επιθυμεί να προσλάβει χειριστή κλαρκ

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή παλετών και τοποθέτησή τους στις ενδεδειγμένες θέσεις
  • Ανεφοδιασμός παλετών από τις θέσεις αποθήκευσης στις ενδεδειγμένες θέσεις
  • Σωστή τοποθέτηση των παλετών στα ράφια
  • Αναπαλετοποίηση όταν απαιτείται
  • Καθημερινός έλεγχος της καλής λειτουργίας των περονοφόρων ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και σωστής πρακτικής διανομής των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα
Απόφοιτος Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης
Δίπλωμα χειριστή
Βεβαίωση αναγγελίας χειρισμού
Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη επιθυμητή
Εμπειρία σε χειρισμό περονοφόρου (ηλεκτροκίνητου / βενζινοκίνητου)
Γνώση χειρισμού Η/Υ

Βιογραφικά σημειώματα αναφέροντας τη θέση στην οποία θέλετε να απασχοληθείτε.

Hrstrategy Human Resources Management Consultants: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)