Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/02/2021

Επιστημονικοί Συνεργάτες - Ιατρικοί Επισκέπτες

Υγεία

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η NOVALIS VITA, εμπορική εταιρία Ιατρικών Ειδών και αναλώσιμων, με έδρα την Θεσσαλονίκη, ζητά Επιστημονικό Συνεργάτη - Ιατρικό Επισκέπτη για την πόλη της Αλεξανδρούπολης.

Αρμοδιότητες της θέσης:

  • Πώληση και προώθηση των προϊόντων (ορθοπεδικών ειδών - αναλώσιμων - αναπνευστικών ειδών, ειδών αποκατάστασης) και των υπηρεσιών (homecare) της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση πωλήσεων-προώθησης προϊόντων, τουλάχιστον 2 ετών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Ευελιξία - Συνέπεια - Οργάνωση Χρόνου
  • Κοινωνικό προφίλ

Παροχές

  • Bonus ανάλογο του επιτεύξιμου τζίρου
  • Πλήρης απασχόληση
  • Κάλυψη εξόδων κίνησης ή παροχή εταιρικού αυτοκινήτου
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας