Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2021

Ψυχολόγος

Υγεία

Πόλη ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ - ΚΩ - ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επενδυτικός Όμιλος, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων του, αναζητά έμπειρη Ψυχολόγο για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα :

  • Διενέργεια ψυχολογικής εκτίμησης και σύνταξη ψυχολογικής έκθεσης όπου κρίνεται απαραίτητο.
  • Συμβουλευτική υποστήριξη εφήβων & ενηλίκων.
  • Συμβουλευτική υποστήριξη του οικογενειακού και υποστηρικτικού δικτύου εφήβων & ενηλίκων με στόχο την ενδυνάμωση και την ενίσχυση του ρόλου τους.
  • Ψυχολογική υποστήριξη εφήβων & ενηλίκων
  • Ανάπτυξη παρεμβάσεων και δραστηριοτήτων αντιμετώπισης κρίσεων, διαχείρισης άγχους, ενίσχυσης διαπροσωπικών σχέσεων, επίλυσης συγκρούσεων και ανάπτυξης δεξιοτήτων στο πλαίσιο ατομικών και ομαδικών συναντήσεων με εφήβους-ες / ενήλικους ή/και το οικογενειακό τους περιβάλλον.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οι υποψήφιες θα πρέπει να έχουν την δυνατότητα μετακινήσεων και διαμονής εκτός Αθηνών (με έξοδα του ομίλου).
  • Πτυχίο ΑΕΙ αντίστοιχης ειδικότητας και άδεια άσκησης επαγγέλματος
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Προηγούμενη συναφής εργασιακή εμπειρία
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες, Ικανότητα διαπραγμάτευσης, επίλυσης προβλημάτων και αντιμετώπισης οικογενειακών δυσκολιών.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Εχεμύθεια, Ακεραιότητα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Προσφέρουμε το καλύτερο πακέτο αποδοχών στην αγορά εργασίας
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Μεταφορικό Μέσο
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε πολλαπλά επίπεδα