Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/02/2023

Τεχνικός Βιομηχανικού Εξοπλισμού

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΜΙΧΟΣ Α.Ε. στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων των συνεργείων της και με κύρια δραστηριότητα την εμπορία και τη συντήρηση βιομηχανικού Η/Μ εξοπλισμού (αεροσυμπιεστές, φυσητήρες, αντλίες κενού, αντλίες υγρών κ.ο.κ.), αναζητά καταρτισμένους Τεχνικούς για να στελεχώσει το τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης της Έδρας (γραφεία και κεντρικό συνεργείο) της στον Ασπρόπυργο Αττικής.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Επισκευή-συντήρηση-τεχνική υποστήριξη αεροσυμπιεστών, φυσητήρων, αντλιών, αεραντλιών, ξηραντήρων και λοιπού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής
  • 3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδας

Επιθυμητά προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε επισκευές-εργασίες αεροσυμπιεστών και φυσητήρων-αεραντλιών
  • Γνώση ηλεκτρολογίας και ηλεκτρονικών
  • Γνώση δικτύων αέρα και υδραυλικών δικτύων
  • Κατεύθυνση ψυκτικού
Δεξιότητες
  • Συνέπεια, εργατικότητα και επαγγελματισμός
  • Καλή τεχνική αντίληψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες και ομαλής συνεργασίας με την ομάδα του συνεργείου και των πωλήσεων

Παροχές

  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση με πενθήμερη εργασία
  • Ασφάλιση και μισθός αναλόγως προσόντων
  • Ευχάριστο περιβάλλον με άριστες συνθήκες εργασίας
  • Δυνατότητα μισθολογικής εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρία