Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/06/2022

Οδηγός Γ' Κατηγορίας (Άρτα)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΡΤΑ | ΑΡΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η lmw αναζητά έναν δυναμικό Οδηγό Γ' Κατηγορίας, εκ μέρους της εταιρείας Πηγές Κωστηλάτας Α.Ε., που δραστηριοποιείται στην εμφιάλωση και διάθεση φυσικού μεταλλικού νερού, με έδρα την Άρτα.

Αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση - εκφόρτωση προϊόντων και παράδοση των παραγγελιών εντός Αττικής
  • Συμμετοχή στην προετοιμασία των παραγγελιών
  • Συνεργασία με το λοιπό προσωπικό της αποθήκης/διακίνησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ' Κατηγορίας, με αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία στη διανομή προϊόντων
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες, με έμφαση στην πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Υπεύθυνη οδήγηση και επιμέλεια στη χρήση του εταιρικού οχήματος
  • Πρόθυμος και συνεργάσιμος χαρακτήρας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτων αποδοχών, καθώς και τη δυνατότητα εργασίας σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο και σύγχρονο περιβάλλον.