Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2019

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Digital Marketing & Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Digital Marketing & Graphic Desingner για ενίσχυση στο τμήμα Marketing.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Διαχείριση Social Media καναλιών της εταιρείας
  • Δημιουργία υλικών εταιρικής επικοινωνίας (κατάλογοι, φυλλάδια , κ.τ.λ.)
  • Φωτογραφίσεις προϊόντων και επεξεργασία των εικόνων
  • Διαχείριση και αποστολή Newsletters της εταιρείας
  • Διαχείριση πλατφόρμας E-SHOP της εταιρείας
  • Συνεργασία με το τμήμα πωλήσεων για την άριστη προώθηση των προϊόντων μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ ανάλογων προσόντων
  • Ταχύτητα στην εργασία, θετική διάθεση και ομαδικό πνεύμα
  • Άριστη γνώση PHOTOSHOP
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Χειρισμός ψηφιακής φωτογραφικής μηχανής
  • Γνώσεις Digital Marketing
  • Γνώση προγραμμάτων MS OFFICE
  • Διάθεση για εκμάθηση των βασικών εργασιών στο λογιστικό πρόγραμμα "CAPITAL"
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν

Παροχές

  • Ολική απασχόληση (8ΩΡΟ)
  • Ικανοποιητκές σταθερές αποδοχές
  • Σταθερή ασφάλιση