Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2022

Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΡΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ονειρεύεστε να γίνετε μέλος μιας ομάδας νικητών στον κλάδο της εκπαίδευσης;

Η So Easy Education® είναι ο τέλειος οργανισμός για να πετύχετε τους επαγγελματικούς σας στόχους. Ο Όμιλος Η So easy Education® είναι ένας κορυφαίος οργανισμός στον εκπαιδευτικό κλάδο. Είμαστε περήφανοι για τις βραβεύσεις μας, όπως το Franchise "Best Workplace Award" και το Education Leader Award, "Innovation in Teaching".

Η Θέση
Αναζητούμε Γραμματεία για το εκπαιδευτήριο της Άρτας, για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να συμβάλλει στην ανάπτυξη μας. Αν αγαπάτε την επικοινωνία, την εκπαίδευση και την εξυπηρέτηση σπουδαστών, θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε. Ο κύριος στόχος σας είναι να δημιουργήσετε ένα ευχάριστο περιβάλλον υποδοχής και ένα κλίμα εμπιστοσύνης και ασφάλειας για τους καθηγητές και τους γονείς των σπουδαστών του εκπαιδευτηρίου.

Οι Αρμοδιότητες

  • Αναλαμβάνετε την τήρηση και παρακολούθηση των διαδικασιών λειτουργίας του εκπαιδευτηρίου, όπως ορίζονται από την κεντρική διοίκηση
  • Συνεργάζεστε άμεσα με τον ιδιοκτήτη και τους καθηγητές του κέντρου
  • Διασφαλίζετε την εύρυθμη λειτουργία του εκπαιδευτηρίου στον τομέα ευθύνης σας
  • Συμμετέχετε ενεργά στα εκπαιδευτικά σεμινάρια και τις εκδηλώσεις του εκπαιδευτηρίου
  • Συνεργάζεστε αρμονικά με όλους τους καθηγητές του κέντρου και τους συνεργάτες του ομίλου
  • Φροντίζετε οι σπουδαστές και οι γονείς να απολαμβάνουν ποιοτική εξυπηρέτηση
  • Διασφαλίζετε την διατήρηση της καλής φήμης των Brands που εκπροσωπεί το εκπαιδευτήριο

Απαραίτητα Προσόντα

Το Προφίλ σας

  • Είστε Απόφοιτη Σχολής Γραμματέων
  • Έχετε πολύ καλή Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower)
  • Είστε κάτοχος πιστοποίησης χρήσης Η/Υ και χρησιμοποιείτε με ευχέρεια εφαρμογές MS Office (MS OFFICE & INTERNET)
  • Έχετε τουλάχιστον 2ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Είστε ευχάριστη προσωπικότητα και έχετε οργανωτικές, επικοινωνιακές δεξιότητες, δημιουργικότητα και ήθος
  • Ανταποκρίνεστε στις προκλήσεις και εργάζεστε υπεύθυνα και αποτελεσματικά
  • Σας διακρίνει ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Προσφέρουμε

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον στο πιο δυνατό brand της εκπαίδευσης
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών με μηνιαίο μισθό και ασφάλεια
  • Αρχική εκπαίδευση σε όλο το φάσμα των λειτουργιών της γραμματείας
  • Ευκαιρίες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης μέσω βιωματικών εργαστηρίων
  • Προοπτικές ενδοεταιρικής εξέλιξης μέσω του προγράμματος Career Vision

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα παραπάνω, μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα (με φωτογραφία).