Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/09/2019

Υπάλληλος Γραφείου - Τμήμα Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου από την εταιρεία Grekodom Development του ομίλου Mouzenidis Group με έδρα τη Θεσσαλονίκη, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο του Real Estate.

Αρμοδιότητες:
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Εξυπηρέτηση πελατών (καθημερινή προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Υπόδειξη ακινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους
  • Πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Γνώση ρώσικης γλώσσας
  • Καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Δίπλωμα Β' κατηγορίας

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Bonus από πωλήσεις
  • Συνεχής εκπαίδευση σε θέματα εξυπηρέτησης πελατών και σε νέες τεχνολογίες
  • Προοπτικές εξέλιξης