Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/1/2023

Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Toi Toi Hellas ΑΕ, που δραστηριοποιείται πανελλαδικά στον τομέα της παροχής υπηρεσιών υγιεινής και ιδιαίτερα στην ενοικίαση ποικίλων τύπων φορητών τουαλετών και αντίστοιχων ρυμουλκούμενων μονάδων, αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση του γραφείου κίνησης για τις εγκαταστάσεις της στις Αχαρνές.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

• Λήψη παραγγελιών από το τμήμα πωλήσεων και δρομολόγηση τους
• Διαχείριση και οργάνωση της διαδικασίας διακίνησης του εξοπλισμού (παραλαβή / παράδοση)
• Προγραμματισμός εργασιών καθαρισμού και ανάθεση δρομολογίων οδηγών
• Επικοινωνία και συνεργασία με οδηγούς για τη διαχείριση προβλημάτων στην παράδοση του εξοπλισμού ή/και της υπηρεσίας και επαναδρομολόγηση ακυρωθέντων εργασιών
• Έλεγχος δρομολογίων και προγραμμάτων οδηγών
• Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφωνικών κλήσεων, μηνυμάτων και email
• Έκδοση καθημερινών ενημερωτικών αναφορών και αποστολή στους πελάτες
• Επεξεργασία και διαχείριση αναφορών και στατιστικών αρχείων για ενημέρωση της διοίκησης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:

• Πτυχίο Μέσης ή Ανώτερης εκπαίδευσης
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και ιδιαιτέρως του MS Office
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση
• Οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικότητα
• Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης - multitasking
• Υψηλό βαθμό αντίληψης και ικανότητα διαχείρισης προβλημάτων
• Ικανότητες συντονισμού και διαχείρισης ομάδων

Επιθυμητά Προσόντα

• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Εμπειρία στη χρήση συστημάτων ERP

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει μόνιμη θέση εργασίας με σύμβαση αορίστου χρόνου και προοπτικές εξέλιξης, ικανοποιητικές αποδοχές βάση σχετικής εμπειρίας και προσόντων.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες όπως αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με φωτογραφία.