Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/01/2023

Χειριστής Συσκευασίας (Ασπρόπυργος)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πετρελαϊκής και ενεργειακής εταιρείας, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Χειριστή Συσκευασίας, στις εγκαταστάσεις της εταιρείας στον Ασπρόπυργο.

Ημέρες Απασχόλησης : Δευτέρα έως Παρασκευή
Ωράριο Απασχόλησης : 8ωρη απασχόληση σε βάρδιες, 07:00-15:00 και 14:00-22:00

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
  • Εκτέλεση απαιτούμενων εργασιών για την τροφοδοσία & εκφόρτωση μηχανημάτων συσκευασίας και τύλιξη βαρελιών
  • Πραγματοποίηση προσαρμογών συσκευαστικών μηχανών πριν από κάθε νέα παρτίδα
  • Μέριμνα για τον ορθό καθαρισμό της μηχανής συσκευασίας και επιμέλεια της ορθότητας των εκτυπώσεων
  • Μέριμνα για την καθαριότητα και ευταξία του χώρου ευθύνης του
  • Συμμετοχή στη διαδικασία απογραφής (ετικέτες, πώματα, δοχεία κλπ.)
  • Δειγματοληψία συσκευασμένων προϊόντων και αποστολή δειγμάτων στον τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση σε βιομηχανική μονάδα θα συνεκτιμηθεί
  • Κάτοχος Ι.Χ.
  • Καλή χρήση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών

Παροχές

Απολαβές / Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερά Μηνιαία bonus (tickets)
  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου με προοπτική ανανέωσης
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης σε ένα οργανωμένο περιβάλλον εργασίας