Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/06/2021

Σύμβουλος υποστήριξης εμπορικών & λογιστικών εφαρμογών (ERP Consultant)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με αντικείμενο δραστηριότητας την υλοποίηση έργων μηχανογράφησης στον ιδιωτικό τομέα και έδρα την Δυτική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει άμεσα ERP Consultant.

Βασικά καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική υποστήριξη (Εμπορική, Λογιστική και Χρηματοοικονομική Διαχείριση)
  • Σχεδιασμός και παραμετροποίηση συστήματος SoftOne ERP, GO Prosvasis
  • Εκπαίδευση Χρηστών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης/Ανώτερης σχολής Οικονομικής-Λογιστικής κατεύθυνσης ή Πληροφορικής με βασικές γνώσεις Λογιστικής
  • Άριστη γνώση SoftOne ERP
  • 2-3 Χρόνια προϋπηρεσίας στην χρήση του SoftOne ERP
  •  Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες και συνεργάτες
  • Πιστοποιήσεις SoftOne ERP (Θα εκτιμηθεί)
  • Bασικές γνώσεις SQL Server (Θα εκτιμηθεί)

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Συνεχής εκπαίδευση