Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2016

Σύμβουλος Αποκατάστασης για άτομα με κινητικές δυσκολίες

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είσαι φυσιοθεραπευτής, εργοθεραπευτής ή ανήκεις στον ευρύτερο ιατρικό κλάδο ;

Θέλεις να συμμετέχεις στην ομάδα μας ;

Τότε στείλε μας το Βιογραφικό σου!

Κύρια καθήκοντα

- Υποστήριξη πωλήσεων με κλινική αξιολόγηση

- Παρουσίαση προϊόντων σε πελάτες με κινητικές δυσκολίες και κέντρα φυσιοθεραπείας και αποκατάστασης

- Ανάπτυξη πελατολογίου

- Εξυπηρέτηση πελατών (sales & after sale service)

Απαραίτητα Προσόντα

Ζητάμε συμβούλους αποκατάστασης για άτομα με κινητικές δυσκολίες με τα παρακάτω minimum προσόντα

- Απόφοιτο ΙΕΚ/ΤΕΙ  φυσιοθεραπευτή ή βοηθού φυσιοθεραπευτή/ εργοθεραπευτή ή άλλων συγγενών ειδικοτήτων

- Γνώση αγγλικών & Η/Υ

- Διάθεση για εξέλιξη

- Θετική συμπεριφορά, υπευθυνότητα, ακεραιότητα, ειλικρίνεια

- Γνώση επί των αναπηρικών αμαξιδίων είναι plus

- Εμπειρία στον ευρύτερο τομέα της αποκατάστασης (rehabilitation)

Παροχές

- Πλήρη απασχόληση με πενθήμερη εργασία

- Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλεια

- Ευχάριστο και οικογενειακό περιβάλλον εργασίας

- Εταιρικό κινητό τηλέφωνο

- Συνεχή και εξειδικευμένη εκπαίδευση

- Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης