Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/01/2021

Σύμβουλος Πωλήσεων - Merchandiser

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αν Ενδιαφέρεσαι για τον χώρο των πωλήσεων και διαθέτεις ικανότητες επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης, διαχείρισης προβλημάτων και θέλεις να ενταχθείς σε ένα δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
τότε Στείλε το βιογραφικό σου!

H εταιρία ADUS AE. δραστηριοποιείται στο κανάλι των Super Market στην Ελλάδα με επιτυχία και με αναγνώριση στη παροχή υπηρεσιών πωλήσεων και merchandising στο πανελλαδικό δίκτυο των αλυσίδων Super Market. Στα πλαίσια ανάπτυξής της ζητά Σύμβουλο Πωλήσεων - Merchandiser.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου σε μία συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή
  • Αναζήτηση ευκαιριών με σκοπό τη διεύρυνση των προϊόντων στις αίθουσες των αλυσίδων Super Market
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
  • Συνεχής υποστήριξη των προϊόντων των πελατών
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου (πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ / AEI θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (κυρίως Excel, Outlook, Word)
  • 5 έτη εμπειρία πωλήσεων και mercandizing στο κανάλι των Super Market σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές, και bonus
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων των πελατών και τις τεχνικές πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο ή αποζημίωση ιδιόκτητου
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Tablet