Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/5/2024

Τεχνικός Πεδίου

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΚΡΗΤΗ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η εταιρεία ΤΕΧΑΝ Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος εταιρεία περιβαλλοντικής διαχείρισης και ανακύκλωσης, επιθυμεί να προσλάβει ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΠΕΔΙΟΥ (Ηλεκτρολόγους Ηλεκτρονικούς, Μηχανολόγους και άλλες αντίστοιχες ειδικότητες) στο Ηράκλειο Κρήτης, για την τεχνική υποστήριξη μηχανημάτων προηγμένης τεχνολογίας στο πεδίο.

Αρμοδιότητες:

  • Εργασίες προληπτικής συντήρησης και επισκευών αυτόματων μηχανημάτων υψηλής τεχνολογίας
  • Τεχνική υποστήριξη (on site)
  • Αναφορές ημερήσιων εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΕΠΑΛ, ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη
  • Εμπειρία σε αυτοματισμούς επιθυμητή
  • Άριστη γνώση Αγγλικών & Η/Υ
  • Βασικές τεχνικές troubleshooting
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου ή /και μηχανής

Παροχές

  • Ικανοποιητική αμοιβή ( αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο ή μηχανή
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.